Çoklu Sektör
Mobilya
Anne Bebek
Kozmetik
Tekstil
Elektronik
Sektörlere Özel Demolar
×
Sektöre Özel Demolar

Hakkımızda

Başarımızın ardında, müşteri odaklı ve güven merkezli ilişkiler yatıyor. Saygın kurumlardan biri olarak, süreklilik hedefi kuruluşumuzun değişmeyen amacıdır.

Venomedya, 1989 yılından günümüze dijital çözümler sunmaktadır. Sektörde 28. gurur yılını dolduran firmamız, yüksek verimlilik ve çözüm odaklı anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Web paketleri, E-ticaret, Google reklamları ve markaya özel yazılımlar. Venomedya, iletişimi bir bütün olarak görür ve markalarınıza dijital ortamda bir kimlik kazandırır. Kurumsal hizmet ve marka danışmanlığı ile başlayan süreçte, nihai ürün çıktısına kadar sizinle ortak hareket eder.

Müşteriden ziyade sizi çözüm ortağı olarak görür. Venomedya, hizmetlerinin tümünü tek çatı altında sunma avantajına sahiptir.

 

Vizyonumuz

Firmamız, bilişim sektöründe geleceğin lider firmalarından biri olmayı hedefler. Ülkemiz için ürettiğimiz katma değer ile sosyo kültürel zenginliğimizin arttırılmasına katkı sağlamak nihai hedefimizdir.

Misyonumuz

Uluslararası alanda değişen ve gelişen E-ticaret sistemleri ve Bilişim teknolojilerinin sağladığı imkanlar ile sizlere en iyi hizmeti vermektir.

 

 

Çalışanlarımız ve siz değerli müşterilerimiz ile beraber güzel ve mutlu bir geleceğe...